Switchcraft (35HDRABAU)
PartNo:
35HDRABAU
Qty:
104
Request Qty:
Description:
Phone Connectors 3.5MM PLUG R/A
Standard:
3.5 mm, 1/8 in
Termination Style:
Solder
Orientation:
Right Angle
PT-1707
BUZZER 4.0KHZ 1-20V 78DB PCB