 All Product > Connectors > Audio & Video Connectors > Switchcraft  (35RAPC3BH3)
Switchcraft 35RAPC3BH3
PartNo:
35RAPC3BH3
Manufacturers: Switchcraft
Qty: 739
Request Qty:
Description: Phone Connectors 3.5MM STERE0 JACK
RoHS:Details
Series:35RAPC
Standard:3.5 mm, 1/8 in
Contact Plating:Nickel
Voltage Rating:500 V
PT-1707
BUZZER 4.0KHZ 1-20V 78DB PCB