Switchcraft (35RAPC3BV4)
PartNo:
35RAPC3BV4
Manufacturers:
Switchcraft
Qty:
461
Request Qty:
Description:
Phone Connectors 3.5mm STEREO VERT.
Standard:
3.5 mm, 1/8 in
Orientation:
Vertical
Voltage Rating:
500 V
Accessory Type:
PT-1707
BUZZER 4.0KHZ 1-20V 78DB PCB