 All Product > Connectors > Audio & Video Connectors > Switchcraft  (35RAPC4BHN3)
Switchcraft 35RAPC4BHN3
PartNo:
35RAPC4BHN3
Manufacturers: Switchcraft
Qty: 286
Request Qty:
Description: Phone Connectors 3.5mm Stereo Jack R/A Horizontal
Product Information:
RoHS:In Transition
Series:
Standard:3.5 mm, 1/8 in
Contact Plating:Nickel
Voltage Rating:500 V
PT-1707
BUZZER 4.0KHZ 1-20V 78DB PCB