Switchcraft (35RAPC4BV4)
PartNo:
35RAPC4BV4
Description:
Phone Connectors 3.5MM VERT STEREO JK
Standard:
3.5 mm, 1/8 in
Orientation:
Vertical
Voltage Rating:
500 V
Accessory Type:
PT-1707
BUZZER 4.0KHZ 1-20V 78DB PCB