Switchcraft (35RAPC7JS)
PartNo:
35RAPC7JS
Manufacturers:
Switchcraft
Qty:
166
Request Qty:
Description:
Phone Connectors 3.5MM DUAL STEREO JA
Standard:
3.5 mm, 1/8 in
Orientation:
Horizontal
Voltage Rating:
500 V
Accessory Type:
PT-1707
BUZZER 4.0KHZ 1-20V 78DB PCB