 All Product > Connectors > Card Edge Connectors > CONEC  (CPH47W23MARASK9X)
CONEC CPH47W23MARASK9X
PartNo:
CPH47W23MARASK9X
Manufacturers: CONEC
Qty: 146
Request Qty:
Description: PCI Express / PCI Connectors 47 POS MALE ANGLED SOLDER PIN
RoHS:Details
Series:CPH
Product Type:PCI
Number of Positions:47
Mounting Angle:Right
Mounting Style:Through Hole
Termination Style:Solder Pin
Housing Material:Plastic
Contact Material:Copper Alloy
Contact Plating:Gold
Standard Card Edge Connectors GRN COLOURED 345 SRS 70 POS RIGHT ANG CRD
Standard Card Edge Connectors 144P .100" x .200" GREEN
Standard Card Edge Connectors 50P .100" x .200" GREEN
Standard Card Edge Connectors 1MM STD EDGE 242 POS