 All Product > Connectors > Power Connectors > GE Critical Power  (FLTR100V10Z)
GE Critical Power FLTR100V10Z
PartNo:
FLTR100V10Z
Manufacturers: GE Critical Power
Qty: 231
Request Qty:
Description: Power Line Filters 75Vdc 10A Through Hole
RoHS:Details
Voltage Rating:75 VDC