 All Product > Connectors > Power Connectors > Cosel  (NBC-20-472)
Cosel NBC-20-472
PartNo:
NBC-20-472
Manufacturers: Cosel
Qty: 196
Request Qty:
Description: Power Line Filters AC 1-250 / DC250 20A 0.5 mA/ 1.0 mA max
RoHS:Details
Voltage Rating:250 VAC/250 VDC
Current Rating:20 A