Cosel (SNA-06-223)
PartNo:
SNA-06-223
Manufacturers:
Cosel
Qty:
40
Request Qty:
Description:
Power Line Filters 6V +/-50 6A 22000pF
Details
Voltage Rating:
50 VDC