 All Product > Connectors > Power Connectors > Cosel  (SNR-10-223)
Cosel SNR-10-223
PartNo:
SNR-10-223
Manufacturers: Cosel
Qty: 48
Request Qty:
Description: Power Line Filters 50VDC 10A 22000pF
RoHS:Details
Voltage Rating:50 VDC