 All Product > Connectors > Terminal Blocks > Kobiconn  (158-P02EK381V3-E)
Kobiconn 158-P02EK381V3-E
PartNo:
158-P02EK381V3-E
Manufacturers: Kobiconn
Qty: 424
Request Qty:
Description: Fixed Terminal Blocks 3.81MM P 90DEG 3P
RoHS:Details
Series:
Number of Positions:2
Pitch:5 mm
Connection Method:
Termination Style:Through Hole
Wire Gauge Range:30-12
Current Rating:24 A
Voltage Rating:300 V