 All Product > Connectors > Terminals > Gravitech  (JACK21-F-TERM)
Gravitech JACK21-F-TERM
PartNo:
JACK21-F-TERM
Manufacturers: Gravitech
Qty: 529
Request Qty:
Description: Terminal Block Interface Modules 2.1mm Pwr Barrel Jck Breakout Adapter - F
RoHS:Details
Series:MINI MCR
Product:Signal Conditioners/Converters
Type:3 Way Isolating Amplifier
Pitch:
Number of Positions:-
Wire Gauge Range:24-12
Current Rating:20 mA
Voltage Rating:24 VDC