 All Product > Connectors > Terminals > Gravitech  (JACK21-M-TERM)
Gravitech JACK21-M-TERM
PartNo:
JACK21-M-TERM
Manufacturers: Gravitech
Qty: 208
Request Qty:
Description: Terminal Block Interface Modules 2.1mm Power Jack Breakout Adapter - M
RoHS:Details
Series:MINI MCR
Product:Signal Conditioners/Converters
Type:3 Way Isolating Amplifier
Pitch:
Number of Positions:-
Wire Gauge Range:24-12
Current Rating:25 mA
Voltage Rating:24 VDC