Altech (MHEB-2510)
PartNo:
MHEB-2510
Manufacturers:
Altech
Qty:
15
Request Qty:
Description:
Fixed Terminal Blocks PBC 10.00mm Horiz 10pl15AGrn
Details
Series:
Number of Positions:
15
Pitch:
5.08 mm
Connection Method:
Termination Style:
Through Hole
Wire Gauge Range:
Current Rating:
12:00 上午
Voltage Rating:
250 V