 All Product > Discrete Semiconductors > Diodes > Micro Commercial Components (MCC)  (AZ23C5V6-TP)
Micro Commercial Components (MCC) AZ23C5V6-TP
PartNo:
AZ23C5V6-TP
Manufacturers: Micro Commercial Components (MCC)
Qty: 3000
Request Qty:
Description: Zener Diodes 300mW, 5.0mA, 5.6V