 All Product > Discrete Semiconductors > Diodes > Taiwan Semiconductor  (BZW04-154)
Taiwan Semiconductor BZW04-154
PartNo:
BZW04-154
Manufacturers: Taiwan Semiconductor
Qty: 9990
Request Qty:
Description: Transient Voltage Suppressors 154V 400W 5% Uni
RoHS:Details
Polarity:Unidirectional
Channels:
Operating Voltage:154 V
Clamping Voltage:246 V
Breakdown Voltage:171 V
Peak Surge Current:1.6 A