 All Product > Discrete Semiconductors > Diodes > Comchip Technology  (CZRF52C4V3)
Comchip Technology CZRF52C4V3
PartNo:
CZRF52C4V3
Manufacturers: Comchip Technology
Qty: 2755
Request Qty:
Description: DIODE ZENER 4.3V 200MW 1005
Product Information:
Minimum Quantity :3000
Packaging:Tape & Reel (TR) Alternate Packaging
Series:-
Voltage - Zener (Nom) (Vz):4.7V
Tolerance:-
Power - Max:1W
Impedance (Max) (Zzt):-
Current - Reverse Leakage @ Vr:20μA @ 1V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If:-
Operating Temperature:150°C
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:SOD-123F
Supplier Device Package:150°C