 All Product > Discrete Semiconductors > Diodes > Infineon Technologies  (ESD3V3U1U-02LRH E6327)
Infineon Technologies ESD3V3U1U-02LRH E6327
PartNo:
ESD3V3U1U-02LRH E6327
Manufacturers: Infineon Technologies
Qty: 109478
Request Qty:
Description: Transient Voltage Suppressors Ult-Low Capacitance TVS Diode
RoHS:Details
Polarity:Unidirectional
Channels:
Operating Voltage:3.3 V
Clamping Voltage:15 V
Breakdown Voltage:5 V
Peak Surge Current:3 A