 All Product > Discrete Semiconductors > Diodes > MACOM  (MA4L021-134)
MACOM MA4L021-134
PartNo:
MA4L021-134
Manufacturers: MACOM
Qty: 900
Request Qty:
Description: PIN CW=3Watts Recovery time 15ns
RoHS:Details
Reverse Voltage:35 V
Maximum Diode Capacitance:0.2 pF
Maximum Series Resistance @ Maximum IF:2.1 Ohms
Forward Current:10 mA