 All Product > Discrete Semiconductors > Diodes > Micro Commercial Components (MCC)  (P6KE43CA-TP)
Micro Commercial Components (MCC) P6KE43CA-TP
PartNo:
P6KE43CA-TP
Manufacturers: Micro Commercial Components (MCC)
Qty: 4000
Request Qty:
Description: Transient Voltage Suppressors BI-DIR 600W 10.1A
RoHS:Details
Polarity:Bidirectional
Channels:
Operating Voltage:
Clamping Voltage:59.3 V
Breakdown Voltage:43 V
Peak Surge Current:10.1 A