 All Product > Discrete Semiconductors > Diodes > Micro Commercial Components (MCC)  (SMA6J15CA-TP)
Micro Commercial Components (MCC) SMA6J15CA-TP
PartNo:
SMA6J15CA-TP
Manufacturers: Micro Commercial Components (MCC)
Qty: 3940
Request Qty:
Description: Transient Voltage Suppressors Sgle Uni-Direct 600W,24.4V
RoHS:Details
Polarity:Bidirectional
Channels:
Operating Voltage:15 V
Clamping Voltage:24.4 V
Breakdown Voltage:18.5 V
Peak Surge Current:70 A