 All Product > Discrete Semiconductors > Diodes > Littelfuse  (SMAJ10CA)
Littelfuse SMAJ10CA
PartNo:
SMAJ10CA
Manufacturers: Littelfuse
Qty: 15183
Request Qty:
Description: Transient Voltage Suppressors 10Vr 400W 23.5A 5% BiDirectional
RoHS:Details
Polarity:Bidirectional
Channels:
Operating Voltage:10 V
Clamping Voltage:17 V
Breakdown Voltage:11.1 V
Peak Surge Current:23.5 A