 All Product > Discrete Semiconductors > Diodes > Micro Commercial Components (MCC)  (SMAJ24CA-TP)
Micro Commercial Components (MCC) SMAJ24CA-TP
PartNo:
SMAJ24CA-TP
Manufacturers: Micro Commercial Components (MCC)
Qty: 1698
Request Qty:
Description: Transient Voltage Suppressors 24V 400 Watts
Channels:
Operating Voltage:24 V
Clamping Voltage:38.9 V
Breakdown Voltage:26.7 V
Peak Surge Current:10.3 A