 All Product > Discrete Semiconductors > Diodes > Micro Commercial Components (MCC)  (SMAJ26A-TP)
Micro Commercial Components (MCC) SMAJ26A-TP
PartNo:
SMAJ26A-TP
Manufacturers: Micro Commercial Components (MCC)
Qty: 15000
Request Qty:
Description: Transient Voltage Suppressors 26V 400 Watts
RoHS:Details
Polarity:Unidirectional
Channels:
Operating Voltage:26 V
Clamping Voltage:42.1 V
Breakdown Voltage:28.9 V
Peak Surge Current:9.5 A