 All Product > Discrete Semiconductors > Diodes > Micro Commercial Components (MCC)  (SMAJ30A-TP)
Micro Commercial Components (MCC) SMAJ30A-TP
PartNo:
SMAJ30A-TP
Manufacturers: Micro Commercial Components (MCC)
Qty: 3104
Request Qty:
Description: Transient Voltage Suppressors 30V 400 Watts
RoHS:Details
Polarity:Unidirectional
Channels:
Operating Voltage:30 V
Clamping Voltage:48.4 V
Breakdown Voltage:33.3 V
Peak Surge Current:8.3 A