Micro Commercial Components (MCC) (SMAJ43CA-TP)
PartNo:
SMAJ43CA-TP
Description:
Transient Voltage Suppressors 43V 400 Watts
Operating Voltage:
43 V
Clamping Voltage:
69.4 V
Breakdown Voltage:
47.8 V
Peak Surge Current:
5.7 A