 All Product > Discrete Semiconductors > Diodes > Micro Commercial Components (MCC)  (SMAJ58A-TP)
Micro Commercial Components (MCC) SMAJ58A-TP
PartNo:
SMAJ58A-TP
Manufacturers: Micro Commercial Components (MCC)
Qty: 15000
Request Qty:
Description: Transient Voltage Suppressors 58V 400 Watts
RoHS:Details
Polarity:Unidirectional
Channels:
Operating Voltage:58 V
Clamping Voltage:93.6 V
Breakdown Voltage:64.4 V
Peak Surge Current:4.3 A