Micro Commercial Components (MCC) (SMBJ110CA-TP)
PartNo:
SMBJ110CA-TP
Manufacturers:
Micro Commercial Components (MCC)
Description:
Transient Voltage Suppressors 110V 600 Watts
Details
Polarity:
Bidirectional
Channels:
Operating Voltage:
110 V
Clamping Voltage:
177 V
Breakdown Voltage:
122 V
Peak Surge Current:
3.4 A