 All Product > Discrete Semiconductors > Diodes > Micro Commercial Components (MCC)  (SMBJ110CA-TP)
Micro Commercial Components (MCC) SMBJ110CA-TP
PartNo:
SMBJ110CA-TP
Manufacturers: Micro Commercial Components (MCC)
Qty: 2514
Request Qty:
Description: Transient Voltage Suppressors 110V 600 Watts
RoHS:Details
Polarity:Bidirectional
Channels:
Operating Voltage:110 V
Clamping Voltage:177 V
Breakdown Voltage:122 V
Peak Surge Current:3.4 A