 All Product > Discrete Semiconductors > Diodes > Micro Commercial Components (MCC)  (SMBJ15CA-TP)
Micro Commercial Components (MCC) SMBJ15CA-TP
PartNo:
SMBJ15CA-TP
Manufacturers: Micro Commercial Components (MCC)
Qty: 1795
Request Qty:
Description: Transient Voltage Suppressors 15V 600 Watts
Channels:
Operating Voltage:15 V
Clamping Voltage:24.4 V
Breakdown Voltage:16.7 V
Peak Surge Current:24 A