 All Product > Discrete Semiconductors > Diodes > Micro Commercial Components (MCC)  (SMBJ17A-TP)
Micro Commercial Components (MCC) SMBJ17A-TP
PartNo:
SMBJ17A-TP
Manufacturers: Micro Commercial Components (MCC)
Qty: 2970
Request Qty:
Description: Transient Voltage Suppressors 17V 600 Watts
RoHS:Details
Polarity:Unidirectional
Channels:
Operating Voltage:17 V
Clamping Voltage:27.6 V
Breakdown Voltage:18.9 V
Peak Surge Current:21.7 A