 All Product > Discrete Semiconductors > Diodes > Micro Commercial Components (MCC)  (SMBJ22CA-TP)
Micro Commercial Components (MCC) SMBJ22CA-TP
PartNo:
SMBJ22CA-TP
Manufacturers: Micro Commercial Components (MCC)
Qty: 2780
Request Qty:
Description: Transient Voltage Suppressors 22V 600 Watts
RoHS:Details
Polarity:Bidirectional
Channels:
Operating Voltage:22 V
Clamping Voltage:35.5 V
Breakdown Voltage:24.4 V
Peak Surge Current:16.9 A