Micro Commercial Components (MCC) (SMBJ22CA-TP)
PartNo:
SMBJ22CA-TP
Manufacturers:
Micro Commercial Components (MCC)
Description:
Transient Voltage Suppressors 22V 600 Watts
Details
Polarity:
Bidirectional
Channels:
Operating Voltage:
22 V
Clamping Voltage:
35.5 V
Breakdown Voltage:
24.4 V
Peak Surge Current:
16.9 A