 All Product > Discrete Semiconductors > Diodes > Micro Commercial Components (MCC)  (SMBJ30A-TP)
Micro Commercial Components (MCC) SMBJ30A-TP
PartNo:
SMBJ30A-TP
Manufacturers: Micro Commercial Components (MCC)
Qty: 2177
Request Qty:
Description: Transient Voltage Suppressors 30V 600 Watts
RoHS:Details
Polarity:Unidirectional
Channels:
Operating Voltage:30 V
Clamping Voltage:48.4 V
Breakdown Voltage:33.3 V
Peak Surge Current:12.4 A