Micro Commercial Components (MCC) (SMBJ54CA-TP)
PartNo:
SMBJ54CA-TP
Manufacturers:
Micro Commercial Components (MCC)
Description:
Transient Voltage Suppressors 54V 600 Watts
Details
Polarity:
Bidirectional
Channels:
Operating Voltage:
54 V
Clamping Voltage:
87.1 V
Breakdown Voltage:
60 V
Peak Surge Current:
6.9 A