Littelfuse (SP1005-01WTG)
PartNo:
SP1005-01WTG
Manufacturers:
Littelfuse
Description:
Transient Voltage Suppressors 30pF30kV Bi 0201 Flip Chip
Details
Polarity:
Bidirectional
Channels:
Operating Voltage:
6 V
Clamping Voltage:
10 V
Breakdown Voltage:
8.5 V
Peak Surge Current:
2 A