 All Product > Discrete Semiconductors > Diodes > Taiwan Semiconductor  (TSF30H100CM C0G)
Taiwan Semiconductor TSF30H100CM C0G
PartNo:
TSF30H100CM C0G
Manufacturers: Taiwan Semiconductor
Qty: 2000
Request Qty:
Description: Schottky Diodes & Rectifiers 100V 30A TrenchMOS Schottky
RoHS:Details
Product:Schottky Rectifiers
Technology:Si
Vrrm - Repetitive Reverse Voltage:100 V
If - Forward Current:30 A
Ifsm - Forward Surge Current:150 A