 All Product > Discrete Semiconductors > Diodes > Taiwan Semiconductor  (TSF30H200CM C0G)
Taiwan Semiconductor TSF30H200CM C0G
PartNo:
TSF30H200CM C0G
Manufacturers: Taiwan Semiconductor
Qty: 2000
Request Qty:
Description: Schottky Diodes & Rectifiers 200V 30A TrenchMOS Schottky
Technology:Si
Vrrm - Repetitive Reverse Voltage:200 V
If - Forward Current:30 A
Ifsm - Forward Surge Current:150 A