Lattice ispLSI 2032A-110LTN44
PartNo:
ispLSI 2032A-110LTN44
Manufacturers: Lattice
Qty: 11
Request Qty:
Description: CPLD - Complex Programmable Logic Devices USE ispMACH 4000V
RoHS:Details
Product:ispLSI 2032A
Number of Macrocells:32
Number of Logic Array Blocks - LABs:8
Maximum Operating Frequency:125 MHz
Delay Time:13 ns
Number of I/Os:32
Operating Supply Voltage:5 V