Lattice ispLSI 2032A-80LJ44
PartNo:
ispLSI 2032A-80LJ44
Manufacturers: Lattice
Qty: 387
Request Qty:
Description: CPLD - Complex Programmable Logic Devices USE ispMACH 4000V
Product Information:
RoHS:No
Product:ispLSI 2032A
Number of Macrocells:32
Number of Logic Array Blocks - LABs:8
Maximum Operating Frequency:83 MHz
Delay Time:18.5 ns
Number of I/Os:32
Operating Supply Voltage:5 V