 All Product > Inductors > Coupled Inductors > J.W. Miller  (PM3602-100-RC)
J.W. Miller PM3602-100-RC
PartNo:
PM3602-100-RC
Manufacturers: J.W. Miller
Qty: 545
Request Qty:
Description: Coupled Inductors 100uH 20%
RoHS:Details
Inductance - Parallel:100 uH
Inductance - Series:400 uH
Tolerance:0.2
Maximum DC Current:580 mA
Maximum DC Resistance:400 mOhms