 All Product > Inductors > Coupled Inductors > J.W. Miller  (PM3602-15-RC)
J.W. Miller PM3602-15-RC
PartNo:
PM3602-15-RC
Manufacturers: J.W. Miller
Qty: 405
Request Qty:
Description: Coupled Inductors 15uH 20%
RoHS:Details
Inductance - Parallel:15 uH
Inductance - Series:60 uH
Tolerance:0.2
Maximum DC Current:1.25 A
Maximum DC Resistance:40 mOhms