 All Product > Inductors > Coupled Inductors > J.W. Miller  (PM3602-33-RC)
J.W. Miller PM3602-33-RC
PartNo:
PM3602-33-RC
Manufacturers: J.W. Miller
Qty: 225
Request Qty:
Description: Coupled Inductors 33uH 20%
RoHS:Details
Inductance - Parallel:33 uH
Inductance - Series:132 uH
Tolerance:0.2
Maximum DC Current:980 mA
Maximum DC Resistance:140 mOhms