 All Product > Inductors > Coupled Inductors > J.W. Miller  (PM3604-20-RC)
J.W. Miller PM3604-20-RC
PartNo:
PM3604-20-RC
Manufacturers: J.W. Miller
Qty: 505
Request Qty:
Description: Coupled Inductors 20uH 20%
RoHS:Details
Inductance - Parallel:20 uH
Inductance - Series:80 uH
Tolerance:0.2
Maximum DC Current:1.25 A
Maximum DC Resistance:49 mOhms