 All Product > Inductors > Coupled Inductors > J.W. Miller  (PM3604-200-RC)
J.W. Miller PM3604-200-RC
PartNo:
PM3604-200-RC
Manufacturers: J.W. Miller
Qty: 800
Request Qty:
Description: Coupled Inductors 200uH 20%
RoHS:Details
Inductance - Parallel:200 uH
Inductance - Series:800 uH
Tolerance:0.2
Maximum DC Current:650 mA
Maximum DC Resistance:470 mOhms