J.W. Miller (PM3604-25-RC)
PartNo:
PM3604-25-RC
Qty:
698
Request Qty:
Description:
Coupled Inductors 25uH 20%
Details
Inductance - Parallel:
25 uH
Inductance - Series:
100 uH
Maximum DC Current:
1.91 A
Maximum DC Resistance:
54 mOhms