 All Product > Inductors > Coupled Inductors > J.W. Miller  (PM3604-50-RC)
J.W. Miller PM3604-50-RC
PartNo:
PM3604-50-RC
Manufacturers: J.W. Miller
Qty: 519
Request Qty:
Description: Coupled Inductors 50uH 20%
RoHS:Details
Inductance - Parallel:50 uH
Inductance - Series:200 uH
Tolerance:0.2
Maximum DC Current:1.28 A
Maximum DC Resistance:120 mOhms