 All Product > Inductors > Fixed Inductors > J.W. Miller  (1110-100K-RC)
J.W. Miller 1110-100K-RC
PartNo:
1110-100K-RC
Manufacturers: J.W. Miller
Qty: 73
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 10uH 10%
RoHS:Details
Inductance:10 uH
Tolerance:0.1
Maximum DC Current:9:00 上午
Maximum DC Resistance:10 mOhms
Operating Temperature Range:- 55 C to + 105 C
Self Resonant Frequency:
Q Minimum:
Shielding:Unshielded
Termination Style:Radial
Package / Case:
Case Length:0.84 in
Case Width:0.66 in