 All Product > Inductors > Fixed Inductors > J.W. Miller  (1110-120K-RC)
J.W. Miller 1110-120K-RC
PartNo:
1110-120K-RC
Manufacturers: J.W. Miller
Qty: 200
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 12uH 10%
RoHS:Details
Inductance:12 uH
Tolerance:0.1
Maximum DC Current:9:00 上午
Maximum DC Resistance:11 mOhms
Operating Temperature Range:
Shielding:Unshielded
Termination Style:
Package / Case:
Case Length:0.84 in